PROGRAM PARTNERSKI DLA WYKONAWCÓW
Produkty premiowane punktami
Punkty umieszczone na produktach linii Ekor uczestniczącej w progranie (EKOR 11 NOVA (biały i szary), EKOR 12, EKOR 14 (biały), EKOR 15 GRANDE FLEX, EKOR 20 NOVACOLOR, EKOR 22, EKOR 25 RAPID) nie tracą ważności.

(zobacz więcej)
Tile 900 WYSOKOELASTYCZNY KLEJ CEMENTOWY O WŁAŚCIWOŚCIACH HYDROIZOLACYJNYCH DO WSZYSTKICH RODZAJÓW PŁYTEKI POWIERZCHNI KLASY C2 E. Zastosowanie: Do przyklejania płytek ceramicznych w łazienkach, kuchniach, na balkonach, tarasach, zbiornikach, basenach i we wszystkich innych miejscach narażonych na częstą obecność wody, na podłoża trudne i nietypowe np. ogrzewanie podłogowe.


(zobacz więcej)
Tile 700 ODKSZTAŁCALNY KLEJ CEMENTOWY DO MARMURU I KAMIENIA NATURALNEGO, KLASY C2E S1. Zastosowanie: Klej przeznaczony do przyklejania marmurów, kamieni naturalnych i sztucznych oraz materiałów kompozytowych, wszystkich typów płytek ceramicznych, terakotowych, gresowych, porcelanowych, szkliwionych także dużych formatów (max. długość boku płytki do 120 cm).


(zobacz więcej)
Tile 480 ELASTYCZNA POLIMEROWO-CEMENTOWA ZAPRAWA HYDROIZOLACYJNA DO WSZYSTKICH FORMATÓW I TYPÓW PŁYTEK CERAMICZNYCH ORAZ GRESOWYCH, KLASY C2TE S1. Zastosowanie: DPrzeznaczony do przyklejania wszystkich typów płytek ceramicznych (max. długość boku płytki do 120 cm), terakotowych, klinkierowych, kamionkowych, do gresu porcelanowego i szkliwionego, mozaiki ceramicznej i szklanej oraz do nienasiąkliwego kamienia naturalnego, płyt żywicznych i kompozytowych (niewrażliwych na przebarwienia i odkształcenia).


(zobacz więcej)
Tile 425 WYSOKOELASTYCZNY KLEJ CEMENTOWY DO NANOSZENIA W WARSTWACH O GRUBOŚCI DO MAX. 20MM, KLASY C2TE. Zastosowanie: Klej jest przeznaczony do przyklejania wszystkich typów płytek średniego i dużego formatu, wszystkich typów płytek ceramicznych, terakoty, płytek gresowych, klinkierowych, kamionkowych, szczególnie zalecany do gresu porcelanowego i szkliwionego o średnim i dużym formacie (max. długość boku płytki do 80 cm) oraz do nienasiąkliwego kamienia naturalnego, płyt żywicznych i kompozytowych (niewrażliwych na przebarwienia i odkształcenia). Klej jest przeznaczony do przyklejania wszystkich typów płytek ceramicznych, terakoty, płytek gresowych, klinkierowych, kamionkowych, mozaiki ceramicznej, szczególnie zalecany do gresu porcelanowego o średnim formacie (max. długość boku płytki do 60 cm).


(zobacz więcej)
Tile 350 ELASTYCZNY KLEJ CEMENTOWY O PODWYŻSZONYCH PARAMETACH DO PŁYTEK Z GRESU PORCELANOWEGO ŚREDNIEGO FORMATU, KLASY C2TE. Zastosowanie: Klej jest przeznaczony do przyklejania wszystkich typów płytek ceramicznych, terakoty, płytek gresowych, klinkierowych, kamionkowych, mozaiki ceramicznej, szczególnie zalecany do gresu porcelanowego o średnim formacie (max. długość boku płytki do 60 cm).


(zobacz więcej)
Tile 250 ELASTYCZNY KLEJ CEMENTOWY O PODWYŻSZONYCH PARAMETRACH DO PŁYTEK Z GRESU PORCELANOWEGO I SZKLIWIONEGO MAŁYCH I ŚREDNICH FORMATÓW, KLASY C2TE. Zastosowanie: Klejenie wewnątrz i na zewnątrz, na ścianach, podłogach, wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych, klinkierowych, gresu porcelanowego i szkliwionego o średnim/małym formacie (max. długość boku płytki do 40 cm), w kuchniach, łazienkach pomieszczeniach użyteczności publicznej. Zalecany także do przyklejania płytek na powierzchniach intensywnie użytkowanych np. w garażach, magazynach, sklepach, schodach, rampach itp.


(zobacz więcej)
Tile 100 TIKSOTROPOWY KLEJ CEMENTOWY DO PŁYTEK CERAMICZNYCH, KLASY C1TE. Zastosowanie: Klejenie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na ścianach i na podłogach, płytek ceramicznych, mozaiki ceramicznej, gresu o chłonności wody >0,3%, o małym i średnio-małym formacie (max. długość boku płytki do 33cm), w kuchniach, łazienkach i pomieszczeniach użyteczności publicznej.


(zobacz więcej)
Tille Grout ≤8 FUGA CEMENTOWA DO SPOIN O SZEROKOŚCI DO 8 MM. HYDROFOBOWA, MODYFIKOWANA POLIMERAMI. Zastosowanie: Do stosowania na podłoża typowe i trudne - ogrzewanie podłogowe, pomieszczenia mokre (łazienki, kuchnie, pralnie). Do spoinowania ceramicznych okładzin ściennych i podłogowych o szerokości spoiny do 8 mm.


(zobacz więcej)
ANTOL FLEXISTAR ELASTYCZNA POLIMEROWO-CEMENTOWA ZAPRAWA HYDROIZOLACYJNA do uszczelniania i zabezpieczania betonu i innych podłoży mineralnych Zastosowanie: Do wykonywania izolacji zewnętrznych i wewnętrznych na podłożach betonowych, mineralnych ceramicznych, silikatowych, płyt g/k., itp. zarówno pod jak i nad poziomem terenu oraz jako elastyczna izolacja pozioma pod okładziny z płytek ceramicznych, z kamienia naturalnego lub sztucznego. Można go zastosować także jako wodoszczelną elastyczną masę szpachlową do uszczelniania spękanych konstrukcji betonowych i żelbetowych.


(zobacz więcej)
ANTOL FLEX 1K HYDROIZOLACYJNA ZAPRAWA CEMENTOWA JEDNOSKŁADNIKOWA, ELASTYCZNA, WZMOCNIONA WŁÓKNAMI Zastosowanie: Do wykonywania elastycznych, cienkowarstwowych izolacji wodoszczelnych naziemnych i podziemnych podłoży cementowych i murowanych. Stanowi izolacjęwodoszczelną konstrukcji betonowych, zbiorników – także spękanych. Służy do naprawy i hydroizolacji balkonów i tarasów o średniej powierzchni.Dostosowania na zewnątrz iwewnątrz.


(zobacz więcej)
ANTOL FLEX 2K HYDROIZOLACYJNA ZAPRAWA CEMENTOWA, DWUSKŁADNIKOWA, ELASTYCZNA, WZMOCNIONA WŁÓKNAMI Zastosowanie: Do wykonywania elastycznych cienkowarstwowych izolacji wodoszczelnych naziemnych i podziemnych podłoży cementowych i murowanych z cegły. Pełni funkcję skutecznej izolacji wodoszczelnej spękanych konstrukcji betonowych wanien, basenów i zbiorników wody. Jest elastyczną izolacją wodoszczelną podpłytkową basenów, balkonów i tarasów średniej i dużej wielkości również tych z mikropęknięciami. Może być użyta jako hydroizolacja podpłytkowa istniejących posadzek ceramicznych lub z kamienia naturalnego na tarasach i balkonach. Do stosowania na zewnątrz iwewnątrz.


(zobacz więcej)
ANTOL AQUAPROOF SZTYWNA MIKROZAPRAWA HYDROIZOLACYJNA (również do kontaktu z wodą pitną) do wykonywania hydroizolacji na podłożach mineralnych Zastosowanie: Do powierzchniowej izolacji przed wodą, również pod ciśnieniem (dodatnim i ujemnym), murów fundamentowych, podpiwniczeń, basenów, zbiorników wody, tuneli, kanałów, itp. Po wiązaniu tworzy izolację odporną na stały kontakt z wodą wstępującą pod ciśnieniem. Zalecana również do stosowaniawobiektach o wymaganiach higienicznych jak i dlawody pitnej.


(zobacz więcej)
EKOR 70 FOLIA W PŁYNIE folia w płynie do wykonania hydroizolacji przeciwwilgociowych na budowlane podłoża mineralne Zastosowanie: Produkt przeznaczony jest do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych wewnątrz pomieszczeń, na podłożach mineralnych z: betonu, betonu komórkowego, ceramiki oraz tynków: cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, a także płyty g/k, minerit, OSB. Po wyschnięciu stanowi gotowe podłoże pod wszelkiego rodzaju materiały wykończeniowe takie jak: glazura, terakota a także podłogi z drewna i drewnopochodne oraz wykładziny syntetyczne. Produkt nie nadaje się do zastosowań zewnętrznych. Do tego rozwiązania polecamy hydroizolacje typu szlamowego EKOR 71 lub EKOR 72 .


(zobacz więcej)
SITOL SILICON SANITARNY Zastosowanie: Octowy uszczelniacz silikonowy zalecany do stosowania w łazienkach, ubikacjach, sanitariatach przy uszczelnianiu spoin w łazienkach między ścianą a wanną, kabiną prysznicową, umywalką, brodzikiem itp., do uszczelnień między płytkami a ościeżnicami drzwiowymi i okiennymi, do uszczelnień odpornych na grzyby i bakterie, do wypełniania i uszczelniania fug podłogowych, ściennych oraz w każdym przypadku, gdy wymagana jest szczególna odporność na wilgoć, pleśń i mikroorganizmy .


(zobacz więcej)
SITOL SILICON UNIVERSALE Zastosowanie: Uszczelniacz silikonowy o neutralnym wiązaniu, przeznaczony do zastosowania wpomieszczeniach sanitarnych, dowewnętrznych i zewnętrznych wypełnień dylatacjiwelewacjach oraz do uszczelnień szklarskich w stolarce okiennej i drzwiowej, a także do podłoży z marmuru lub kamienia naturalnego. Nie powoduje powstawania plam, zacieków ani przebarwień na podłożach z materiałówmineralnych, z tworzyw sztucznych, metali. Odporny na starzenie i na działanie czynnikówatmosferycznychwtym promieniowaniaUV.

Torggler Polska Sp. z o.o.
ul. Sadowa 6
95-100 Zgierz
tel.: +42 717-27-37
promocja@torggler.pl